Norra!

Mul on koostatud pisike nimekiri riikidest, mida ma kindlasti oma elu jooksul külastada soovin. Nüüd saan ühe uhkelt maha tõmmata (kindlasti plaanin ka tagasi minna, aga esmane külastus on tehtud). Norra on lihtsalt üks imeilus maa. Fjordid, mäed, järvekesed- igale poole, kuhu vaadata, on mingisugune vaade.

norra

Üritasin siia uhkelt ligi 30 pilti lisada, kuid mu armas uunikumist sülearvuti sai kergemat sorti rabanduse. Otsustasin siis pigem paari kollaaži kasuks.

norra1
Paljud pildid on kahjuks tehtud autoaknast, sest polnud mõtet iga minuti möödudes peatust teha. Kuid idee, kui võimas see maa on, saab vist kätte küll.

norra3
Nii, mitmeid kordi sõitsime praamiga. Hiiumaale sõitmisel avanev “vaade” on naljanumber võrreldes sellega, mida seal näha võis.

norra2

Kui Sa pole mäe otsas käinud, siis Sa pole Norras käinud. Ehk järgnev kollektsioon on vaated Runde mäelt- muide, üleval paremal oleval pildil on ka Atlandi ookean paista.

Norra4

Enamus aega sõitsime autoga ning tänu sellele jõudsime läbi käia Hamaris, Lillehammeris, Dovres, Trondheimis, Voldas ja Geirangeris.


norra5
Geiranger on väidetavalt maailma üks ilusamaid fjorde.

IMG_5337

Tahaksin juba tagasi!

Advertisements

2 thoughts on “Norra!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s