Tere vihm!

Nii kurb kui see ka pole, olen oma reisilt tagasi. Täna hommikul oma voodis, kassi trikkide tõttu varakult ärgates tundus kõik olevat kui uni. Reisikohver elutoas ja mõned suveniirid laual siiski reedavad, et kõik oli siiski ilmsi, mitte unes. Heameelega kirjutaksin pikemalt Barcelonast, kuid kuna sooviksin juurde lisata pilte ja neid mul veel pole, siis peab veidike ootama.

Pigem kiidaksin siinkohal Siimu. Parim reisikaaslane! Ütlesin talle seda ka otse mitu korda, kuid tahaksin selle lausa avalikult kirja panna. Alati oli tal kõik välja otsitud- marsruudid, transport jne. Tegi reisimise minu jaoks väga kindlaks, olin pigem rohkem lihtsalt kaasas lonkija. Muidugi ei saa märkimata jätta kui äge oli temaga nädalakese ninapidi koos olla. Koos uinuda ja ärgata, koos minna hommikusööki tegema (noh, tema tegi, sest ta on võiku-kunn), koos avastada.

Igaljuhul on ikkagi natuke tore Eestis ka tagasi olla. Tore on kuulda eesti keelt ning suuta välja lugeda, mis erinevatel siltidel kirjas on. Mulle meeldib, et vihma sajab. Eriti muidugi meeldib, et siin on kõik natukene sügisesem (võibolla kontrastina lihtsalt tundub)- ehk talv tuleb järjest lähemale. Ootan nii väga lund!

Kallistage oma isasid ja nautige pühapäeva!

Advertisements
Posted in Elu

One thought on “Tere vihm!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s