Lobajutt.

Ostsin eile endale šampuse. Palju kiidetud, õnneks odava ja kahjuks roosas pudelis Cosmopolitan Diva. Olin kindel, et kui õhtul koju jõuan, siis joon selle üksi ära ja tähistan rõõmsalt nelja järjestikuse tööpäeva üle elamist. Ei joonud. Nüüd seisab pudel külmkapis. Ootab millegi tähistamist.

Mul isegi oleks üks põhjus, mille pärast võiks klaase kokku lüüa, kuid ma ei tahaks sellest avalikult rääkida. Ma ei tahaks üldse enne sellest väga rääkida kui nii öelda üleminek pole juba tehtud. Kuigi jutud juba liiguvad. Millest mul on väga-väga kahju. Plaanisin igasuguseid üllatusi, mis nüüd kõik vastu taevast lendasid. Ah, vahet pole, kuigi pettunud olen ma natuke küll. Vahel vist peab liiga palju laterdama?

Ei, ma ei ole rase.

Avastasin, et mul läheb kõigega kiireks. Uskumatu! Olen koguaeg armastanud planeerida, mulle meeldib ette teada ja tegutseda. Mulle ei meeldi viimase hetke kiirustamised. Nüüd siis seisan kiirustamise lävepakul ja ma ei ole rahul.

JÕULUD! Kingitused! Mismoodi ma sain ajakavast nii palju maha jääda? Pooled päevad suurpühani olen tööl ja teised pooled- mõne päeva olen ehk Hiiumaal ja need üksikud vabad päevad, mis siis järgi jäävad, ei ole piisavad.

Oleksid siis Jõulud ainus valdkond, millele ma mõtlema pean. Mul on veel ees suur valge lõuend, millele ma saaks ükskõik, mida peale joonistama hakata, kuid ma ei oska kuskilt alustada, sest mul pole kogemusi ja teadmisi. Eks mu super ema tuleb mulle taas appi.

PLUSS, mul on viimasel ajal mingisugune pessimismi hoog. Võibolla ongi asi selles, et kõik on kuidagi kokku kuhjunud, igasugused kohustused. Muidugi on asi ka selles, et ma olen koguaeg tööl ja ma vajan puhkust. Olen nii kurnatud ja väsinud. Väsinud kõigest. Kohati avastasin, et ma olen viimasel ajal vastuvõtlik ainult negatiivsetele emotsioonidele. Olen ootamatult väga mürgine.

Lohutan end sellega, et mõne nädala pärast on kõik möödas ja ehk siis loksub emotsionaalsus ka paika.

Tuleks juba see lumi, oleks kõik palju ilusam. Lisaks, olen enam kui kindel, et saan kõikide oma kohustuste ja planeerimistega suurepäraselt hakkama, lihtsalt see hetkeline kaose tunne on väga ebameeldiv.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s