Palju polegi öelda.

Kuu aega tagasi panin tähele, et nii mitmedki kellega ma rääkisin, jagasid mulle oma töö juures esinevaid probleeme. Tänaseks on see lumepall üsna suureks veerenud. Üksikutel on praegu tööl kõik korras. Mõtlesin üsna palju teemal- mis veider sisepingete aeg see on? Tuttav tegi veel nalja, et tegu on sellise kuufaasiga. Mina nüüd ei tea, kas just kuufaas, aga midagi toimub. Eks ikka aegajalt keegi on kurtnud, kuidas tööelu ei lähe nii nagu peaks või on tegu mõne omamoodi kolleegiga, kellega lihtsalt klappi ei leia.

Hämmastav ongi, kuidas see sisepingeteaeg nii suureks ja laialdaseks muutunud on. Mis inimestega juhtunud on? Kas nüüd siis lihtsalt julgetakse rohkem enda eest seista?

Lisaks on mitmel pool raske ka sõprade ja pere keskel. Mis algselt oli ainult tööalane sisepingete aeg on nüüd jõudnud pea kõikidesse valdkondadesse. Kurb.

Kas inimestel on kadunud kompromissi võime? Pead on tõstnud sisemine mina ning teiste arvamus ei loe enam midagi?

Lohutan ennast sellega, et igale tõusule järgneb mõõn ning kaua see kuufaas ikka kesta saab. Leian, et igaüks meist tahab elada ning seda ei saa ometi ju pahaks panna. Vahel kasutatakse selleks lihtsalt väga ekstreemseid viise.

Advertisements
Posted in Elu

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s