Palju polegi öelda.

Kuu aega tagasi panin tähele, et nii mitmedki kellega ma rääkisin, jagasid mulle oma töö juures esinevaid probleeme. Tänaseks on see lumepall üsna suureks veerenud. Üksikutel on praegu tööl kõik korras. Mõtlesin üsna palju teemal- mis veider sisepingete aeg see on? Tuttav tegi veel nalja, et tegu on sellise kuufaasiga. Mina nüüd ei tea, kas just kuufaas, aga midagi toimub. Eks ikka aegajalt keegi on kurtnud, kuidas tööelu ei lähe nii nagu peaks või on tegu mõne omamoodi kolleegiga, kellega lihtsalt klappi ei leia.

Hämmastav ongi, kuidas see sisepingeteaeg nii suureks ja laialdaseks muutunud on. Mis inimestega juhtunud on? Kas nüüd siis lihtsalt julgetakse rohkem enda eest seista?

Lisaks on mitmel pool raske ka sõprade ja pere keskel. Mis algselt oli ainult tööalane sisepingete aeg on nüüd jõudnud pea kõikidesse valdkondadesse. Kurb.

Kas inimestel on kadunud kompromissi võime? Pead on tõstnud sisemine mina ning teiste arvamus ei loe enam midagi?

Lohutan ennast sellega, et igale tõusule järgneb mõõn ning kaua see kuufaas ikka kesta saab. Leian, et igaüks meist tahab elada ning seda ei saa ometi ju pahaks panna. Vahel kasutatakse selleks lihtsalt väga ekstreemseid viise.

Advertisements
Posted in Elu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s