Väga huvitav pealkiri

Ma pole tahtnud siia tulla, sest mis mul ikka tarka öelda on.

Peaks eelmisest aastast ilmselt mingi kokkuvõttelaadse looma tegema? Ma ei taha. Võitsin palju, kaotasin palju. Nüüd tulen nagu äktsion filmi kangelane leekidest välja ja, kes tahab minuga ühes sel aastal rumalusi tegema hakata, siis ootan avaldusi.

Usud kui ütlen, et mul hakkas hinges keema halamise vajadus? Pulbitseb teine nii, mis kole. Las keeb raisk! Ütlen pigem, et kui lükata eemale kõik musta kuke draamad, siis sattus mu teele ka uskumatult lahedaid inimesi ja kui ma oleks tüüpiline white girl, siis ilmselt twiidiksin seda #blessed.

Olen hetkel enda üle isegi natuke uhke. Lubasin endale, et uuel aastal treenin end positiivseks, mis tähendab päris konkreetset enesega manipuleerimist ja ajupesu. See pole kerge! Uhke olengi nüüd nimelt sellepärast, et ei kukkunud siin vinguma ega midagi.

Mind on vallutanud veider tunne, et kõik saab korda ja, et ma olen ka tegelikult päris lahe. Hakkasin isegi päevikut pidama, kuhu pean iga päev midagi positiivset kirjutama. Paar päeva tagasi sai sinna näiteks kirja lause: “Ma olen väärt head ja häid inimesi.”

Ma tean siiralt, et 2018 on minu aasta ja, et ma saan enda üle sel aastal veel kõvasti uhke olla.

Igaljuhul, ma pean nüüd hakkama vaikselt linna sättima, sest mul on vaja nädalavahetusel peole minna ja mul pole oma laenatud kleidi juurde normaalseid jalanõusid. Mingi kaardimoor kuskil televiisoris ennustas, et veevalajatel on oodata sel aastal suurt partnerite valikut, ehk mul on veel lööki ja peol võetakse tantsima või miskit.

Advertisements

One thought on “Väga huvitav pealkiri

  1. Üks tark onu meedias rääkis, et positiivne ellusuhtumine on õpitav ja õnnelik olemine on mitte hetkeseisund, vaid elustiil. Vot nii, võtsin snitti ja hakkasin ka pihta. Karmilt. Raskelt läheb. Aga no viiekümneaastasel läheb õppimine raskemalt. Esineb üksikuid vingus hetki. Elame üle, sest ELU ON LILL.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s