Pool jaanuarist is over.

Olen justkui ooterežiimil. Ma tean, et midagi hakkab toimuma, ma tunnen seda. Kuid hetkel olen nagu hambaarsti ooteruumis ja värisedes ootan, mil mind kabinetti kutsutakse. Midagi halba tulemas ei ole, seda tunnen ka. Eelmisest aastast juba piisas.

Kuigi ega see positiivne mõtlemine nii lihtne olegi. Kui ikka dekaadi jagu olen jõudnud end miinustesse mõelda, siis paari nädalaga kannapööre teha on üsna keeruline. Siiski olen lootusrikas ja tean, et saan hakkama. Kõik on ju ometi hästi. Ausalt.

Mainisin vist, et pean igapäev märkmikusse midagi positiivset kirjutama- vahel küll mitu päeva pole viitsimist, aga siis kirjutan ühel õhtul mitme päeva jutud ära. Konks on veel selles, et pean kirjutama nagu kõik, mida soovin, oleks juba käes. Näiteks, et ma olen juba õnnelik, mitte et, saan õnnelikuks. Siis tundub nagu käesolev värk, noh. Veidike juba toimib.

Emale ütlesin küll ükspäev telefonis, et kohati on nii võõras kirjutada enda kohta, et “väärin enda ellu häid inimesi” ja “ma olen mega lahe,” aga varem või hiljem hakkan seda kõike ju uskuma ka.

Pekki, ikka ma kõlan nagu mingi melanhoolne eneseleidja. Vahet pole. Töötan selle kallal ja päris kõvasti.

Muidu on tegelikult ka kõik hästi. Reaalselt ongi selline tunne, et pole vaja muretseda, sest kõik loksub paika. Ilusti ja rahulikult, ilma draamade ja probleemideta. Ma juba päris vana kah, ei jaksa neid draamasid händlida koguaeg. Haha.

Elu on ausaltöeldes päris lahe ja mind ümbritsevad väga tuusad inimesed. Ja mis vana, kurat, pensionini on tubli 40 aastat veel, seega jõuan igast jama ära saavutada. So watch it!

Üks mega sügav pilt ka. Haha.

20180118_133419

PS! Ema, tänks, et ikka lugemas käid! 😉

Advertisements

2 thoughts on “Pool jaanuarist is over.

  1. Ma tahaksin siia hirmsasti mainida, et ma käin ka ikka siin lugemas aeg-ajalt, nüüd pole viimasel ajal kuna vahepeal oli pikk paus sul sees. Kirjutad vahvalt ja see märkmiku idee on täitsa hea, peaks isegi kasutusele võtma 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s