Take me home

Täitsa uskumatult pekkis kui mega hüper lahe oli eilne Guns and Roses’i kontsert!!! Kasutaksin isegi oma uut väljamõeldud sõna “TUUSNESS!”

Paar korda oli natuke nukker tunne, sest olin seal põhimõtteliselt üksi ja mõtlesin, et järgmine kord vean kellegi kaasa, kasvõi enda kulul. Mul muidugi oli üks semu ka seal oma gängiga, aga kuna tal see gäng oli päris suur, siis vaikselt nende hulka imbuda ei söandanud. KUIGI pärast seda kui mingi purjus soomlane mul õlast haaras, midagi seletada üritas ja lõpuks “Su õlg paistab läbi”-ütles, jälgisin, et see gäng mul läheduses oleks- noh, juhul kui abi peaks vaja minema. Haha.

Mul paar kehva kvaliteediga pilti ka.

Nagu sellelt pisikeselt pildilt arusaada, olin eile uskumatult nunnu ka, seega ma ei imesta, et mingid paksud ja karvased onud mulle naeratasid koguaeg. Oleksin endale ise ka naeratanud. AGA ELAMUS OLI LAHE!

Ja lahe oli ka Lauluväljakult Mustamäele jala minna. Päriselt. Kuigi 20 minutit kuskil putka järjekorras seista, et vett osta, oli üsna tüütu. Leidsin lihtsalt, et taksot enne kesklinna jõudmist ma niikuinii ei saa ja siis oli vaja minna vett ostma ja siis mõtlesin PEKKI, ma juba poolel teel, lähen siis terve tee jala. Kokku ainult 7,3 kilomeetrit- suht bäädäässs tunne oli. Ööbisin venna juures ja tegin pärast oma vinget Tallinnaga tutvumist ka ühe liftiselfie.

37336474_10212229114555214_2109904552470773760_n

Mis veel siis? Ahjaa, ma tahaks pöörduda ilmataadi poole. Ma saan aru, et ta tahab mulle tõestada/näidata kui kuum ma olen, aga ehk võtaks nüüd tuuri mu südame suunas? Hingelt külm nagu Lumekuninganna ikkagi, haha. Ma olen olnud üllatavalt leplik sel suvel kuuma suhtes, ja seda kuuma on väga palju olnud. Nüüd tunnen, et nii väga tahaks istuda lumehanges. Ausalt! Üks kosutav külm vihmgi teeks hingele pai.

Muidu olen üllatavalt positiivne viimasel ajal. Ei tunne end isegi ära. Võtan päev korraga ja vaatan oma spirituaalseid videosid. Hetkel igastahes tunnen end päris hästi, kui mitte arvestada “isver, ma vist sulan ära”-tunnet. Kohati on lausa isegi mingit laadi selginemine, mu suhtumine nii mõnessegi olukorda/inimesse on muutunud ja kuidagi kergem on olla. SEST MA OLEN LAHE JA NALJAKAS, ISEGI KUI MA ÜHTE NALJA KORRUTAN 20 KORDA JA LISAKS OLEN VÄÄRT IGAST TUUSASID VÄRKE KAH!

Ou, ma ju käisin Soomes ka eelmisel nädalal! Lõbustuspargis! LÕPUKS OMETI! Leidsin kellegi, kes oli huvitatud kuupäeva paika panemisest ja minireisikese ära orgunnimisest. Hindan seda kõrgelt. Nüüd tean, mis on surmahirm ja, et järgmine kord pean minema kellegagi, kes on valmis erinevatele keerutamisaparaatidele ka minema.

Laias laastus olen tööst väsinud ja ootan puhkust. Olen siis avatud igasugustele pakkumistele, sest kodus maha vedeleda seda aega ma ei kavatse. Peaks elama natuke ja igalpool ringi tuuseldama.

PS! Loodan, et Sa ära ei sula. Ma enda suhtes nii kindel ei julge olla. Esinenud on esimesed ilmingud (selline sõna on olemas, eks).

Advertisements

One thought on “Take me home

  1. Minul ilmnevad ka sulamise ilmingud. Öösel panin õhksoojuspumba tagurpidi tööle. Ehk siis jahutama ja kolisin oma laikaga diivanile magama. Mu koer on aegajalt kaisukas. Väga mõnus lugemine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s